Hakkımda

Anneliğe açılan kapılarım var benim.. farkındalıklarım, kararsızlıklarım, haddinden fazla kararlılıklarım, hayal kırıklıklarım, mutluluklarım, dualarım, isyanlarım.. Büyüdüğümü aslında anne olarak doğduğum o gün öğrendiğim, olgunlaştığım ama bir o kadar çocuklaştığım, bazen inmem gereken hayat duraklarımın olduğu bazen çıkmam gereken dik yokuşların varlığını gördüğüm, gördüklerime şaşırdığım ama hep yüreğimdeki güce sığındığım kapılarım var.. ve evet anneliğe açılan kapılarım var benim kadın olduğum, evlat olduğum, dost olduğum, sevgili olduğum, düşman olduğum, çocuk olduğum, umut olduğum, huzur bulduğum..

 Ben kim miyim?
 
Otuzlu yaşların çok keyfinde, anneliği hisleri ve sezgileri ile deneyimleyen ve bu sürecin doya doya tadını çıkaran, zıtlıklarla bütünleştiği bir eşi olan, ailesinden yoğun sevgiye maruz kalmış ve bu sebeple hayatı sevgiden ibaret sayan, erkek kardeşe sahip bir abla, doktorayı yarım bırakmış çevreci bir kimyager, kurumsal bir şirkette yönetici, pozitif iletişime önem veren, duyarlı, girişimci, çok duygusal, hafif tembel, biraz unutkan, şiddetli bir balık burcuyum :)

Defne'yle tanışmamızla birlikte yaşadığım kişisel gelişim sürecimi, masalımıza dair deneyimlerimi, hayata dair edindiklerimi, biraz da aklıma gelenleri, yüreğime düşenleri paylaşacağım ve ilerde belki defnenin doğum günü hediyesi olacak bir masal evi burası..

O yüzdendir ki simdi beni tanımaya başlayan SEN hoş geldin masal aileme.. hep mutlu kalmak, birlikte olmak dileğiyle..

Sevgiler
Feray GÖKÇE

2 yorum:

  1. Defne çok şanslı öyle ise :) İyi ki buradasınız. Sevgiler,

    YanıtlaSil
  2. Çok güzel anlatmıssiniz 😃 defne büyüsün okudukca gurur duysun sizinle 😃 bu arada mailden ulasabilirmisiniz bana. Ozlemhamdiakgun@gmail.com

    YanıtlaSil